Ankara Dekorasyon Hizmeti

Ev ve iş yerlerinin görünümünü değiştirmek ya da tadilat yaptırmak isteyenler dekorasyon hizmeti sunan firmalara başvuruyorlar. Dekorasyon hizmetleri, faaliyet olarak çok geniş bir alana sahip olduğu için, istenilen tüm değişiklik ve yenilikler yapılabiliyor firma sektördeki tecrübesi ile bu konularda ilk başvurulan firmaların başında yer alıyor.

Ankara Dekorasyon Hizmeti Hakkında

Başta tadilat olmak üzere, boya badanaya kadar tüm işler dekorasyon hizmeti kapsamında bulunuyor bu hizmetlerden ayrı ayrı olarak ya da komple olarak da faydalanılabiliyor tadilat gibi hizmetlerden sonra ise, mutlaka boya badana işlerinin de yapılması gerekiyor.

Dekorasyon hizmetleri sonucunda, ev ve iş yerleri yepyeni bir görünüme kavuşurken daha sağlıklı ve kullanışlı bir ortam da oluşturuluyor özellikle bu hizmetlerden sonra, mekanların değerleri de nerede ise yeni fiyatına yakın rakamlara yükseliyor birçok ev ve iş yeri satış ilanlarında, masrafsız olarak geçen başlıklardan bu mekanların komple tadilat gördüğü anlaşılıyor bundan dolayı da alıcılar tarafından çok daha fazla tercih ediliyor dekorasyon hizmetleri konusunda sektörde lider olan firma, bu kapsamda tüm hizmetlerini en kaliteli ve modern bir anlayış ile gerçekleştiriyor.

Ankara Dekorasyon Hizmeti Aşamaları

Ankara Tadilat Dekorasyon

Ankara Tadilat Dekorasyon

Tadilat bakım ve onarım gibi tüm hizmetler, dekorasyon hizmeti işleri kapsamına girmektedir.

Bu kapsamda icra edilen faaliyetler şu şekilde sıralanıyor;

• Boya badana işleri: Boya badana işleri kapsamına, eski boyaların kaldırılması, tavan boyaları ile plastik ve yağlı boya işlerinin yapılması giriyor. Boya badana işleri, mekanlarda tadilat ta isteniyorsa, tadilat işlemlerinin tamamlanmasından sonra gerçekleştiriliyor. Boya badana işleri, mekanlara yeni bir görünüm kazandırdığından, tadilat dahil tüm işlemlerin son noktası oluyor.

• Dış cephe boyama: Dış cephe boyama işlemleri, sadece estetik bir görünüm sağlamayıp, aynı zamanda binanın korunmasını, daha uzun ömürlü olmasını ve enerji tasarrufunu da sağlıyor.

• Tadilat: Tadilat hizmetleri komple ev ve iş yerlerinin tadilatı olarak yapılabiliyor ya da istenilen oda ve bölgeler için kısmı tadilat işleri de yapılabiliyor. Tadilat işleri, mekanlara hem kullanım hem de estetik açıdan yeni bir görünüm sağlamaktadır. Bu işlerin içinde fayans, mermer, zemin kaplama, dolap yapımı ve tezgahlar ile duşa kabinlerin yeniden yapılması gibi birçok faaliyetler bulunmaktadır. Bu nedenle de tadilat işlerini yapacak firmanın, değişik ustalık konularını içeren ekiplere ve ekipmanlara sahip olması gerekiyor.

 

İstenildiği takdirde, mekanların içinde bulunan tüm tezgah, dolap ve eski dekorasyon malzemeleri sökülerek, sıfırdan tadilat işleri yapılabilmektedir. Gerektiğinde kiriş ve kolonlara dokunmadan genişletme ya da birleştirme işleri de tadilat içine eklenebiliyor. Firma gerek tadilat gerekse boya ve badana ile ilgili tüm hizmetleri gerçekleştirebilecek kalitede, ekip ve ekipmanlara sahip bulunuyor.

Ankara Dekorasyon Hizmeti  Firması

Piyasada birçok dekorasyon hizmeti firması bulunuyor bu firmaların çoğunluğu dekorasyon hizmetleri konusunda tecrübesi olmayıp, tesisat gibi ana faaliyetlerinin yanında, dekorasyon hizmetleri de veriyorlar bu nedenle de yapılan işler istenilen sonucu vermiyor ve estetik olmayan bir görüntü elde ediliyor özellikle de uygun malzeme ve ekipmanların kullanmaması ile personelin tecrübesiz olmasından dolayı, yapılan işler sağlıklı ve dayanıklı olmayıp, çoğu zaman gecikmekte ya da yarım kalmaktadır ayrıca, gerçekleştirdiği bu hizmetlere karşılık, çok yüksek fiyatlar da talep ediyorlar.

Ankara Dekorasyon Hizmeti hizmetleri konusunda Ankara ilinde aranan bir marka olan firma, tüm hizmetlerinde müşterilerinin memnuniyetini ve bütçelerini ön planda tutmaktadır. Firma tadilat işlerine başlamadan önce, teknik ekibi ile mekanın iç ve dış yapısını inceliyor müşteri talep ve isteklerini bu inceleme ile birleştiriyor firmanın teknik ekibi tadilat ile ilgili kendi fikirlerini de müşterisine sunarak hazırladığı tadilat programını ve fiyat listesini müşterisine onaylatıyor.

Firma, müşterisi ile birlikte kararlaştırdığı tarihte, tüm ekipleri ve gereken malzemeler ile mekanda hazır bulunuyor. Firma yapılacak tadilata uygun olacak şekilde ekip planlaması yaparak, işlerin daha düzgün ve daha kısa sürede gerçekleşmesini sağlıyor firma tüm tadilat işlemlerini etrafa ve eşyalara zarar vermeden gerçekleştiriyor. Firma birinci sınıf kalitede malzeme kullanarak mekanların daha uzun süreler tadilat ve onarım gerektirmeden kullanılmasını sağlıyor.

Firma dış cephe boya işlerinde de, binanın estetik görünümünün yanında, çevre koşullarından uzun yıllar etkilenmeyecek malzemeler kullanıyor. Firma kullandığı yalıtım malzemeleri ile binanın korunmasını sağlarken, bina ömürlerinin de uzamasına katkı sağlıyor. Firma, kullandığı izolasyon malzemeleri ve su geçirmez boyaları sayesinde, ev sahiplerinin daha az enerji masrafı yapmasına katkıda bulunuyor firma dış cephe mantolama hizmetleri esnasında, projelendirme dahil tüm işlemlerini kendi ekipleri ile gerçekleştiriyor.

Firma, dış cephe boyama işlerinde, sektörde en uzun deneyime sahip. Firma bu güne kadar Ankara’da binlerle ifade edilen sayılarda site, apartman, ev, gecekondu ve iş yerlerinin dış cephelerinin boya işlerini sorunsuz gerçekleştirmiş durumdadır. Birçok firmanın yaptıkları dış cephe boyaları, boyanın kalitesizliği ve çevre koşulları nedeni ile en fazla iki yıl civarında dökülüyor.

Firma ise, dış cephe boya işlerinde kullandığı kaliteli malzeme ve üst derecede işçilik sayesinde, müşterilerine uzun yılları içeren garanti de veriyor birçok dış cephe boyaması yapan firma, bu işlerini haftalarca devam ettirmekte ve bu mekanlarda yaşayanlar bu konuda mağdur olmaktadır firma ekiplerinin fazlalığı ve deneyimleri sayesinde, her işte olduğu gibi dış cephe boya işlerini de, verdiği tarihten bile önce bitirerek, müşterilerinin konforlarının düşmemesini sağlıyor firmanın dış cephe boyası sonrasında, binanın estetik görünümü diğer binalar arasında kendisini gıpta ile izletiyor.

Firma bina ve sitelerin, uzun yıllar bakımsız bırakılmış bodrum ve depolarını da, kısa sürede yaşanacak hale getiriyor. Firma bu yerlerin özelliklerine uygun malzeme ve boya kullanarak, çok uzun süre sorun yaşanmadan kullanılmasına imkan tanıyor. Firma, ev ve iş yerlerine estetik ve modern bir dekorasyon konusunda da her türlü desteği sağlıyor.

Müşterilerinin hayallerinden bile fazlasını gerçekleştiren firma, sektördeki tecrübelerini her müşteriye özel tasarımlarla aktarıyor firma özellikle yatak odası ve çocuk odası dekorasyonlarında da, sektöre öncülük ediyor firmanın kullandığı boya dahil tüm malzemeler, çevre ve insan sağlığına zararsız ve bakanlık onaylı olmaktadır firma böylece estetik bir görünüm sağlarken ev ve iş yeri halkının da sağlıklı ortamlarda yaşamasını sağlıyor.

Ankara Dekorasyon Hizmeti  Fiyatları

Ankara Dekorasyon Hizmeti   hizmetlerinin alt başlıkları çok geniş olduğu için, dekorasyon hizmeti fiyatları da değişken olmaktadır piyasada bulunan birçok firma, kullandıkları kalitesiz malzemelerden dolayı, düşük fiyatlar uyguluyorlar bu fiyatlara kanarak, dekorasyon hizmetlerinden faydalanan kişiler, kısa süre sonunda bozulma ve dökülmelerden dolayı, tekrar aynı hizmeti almak zorunda kalıyorlar bu da, dekorasyon hizmetlerinin normalin çok üzerinde fiyatlara mal olmasına sebep olmaktadır.

Dekorasyon hizmetinin fiyatlarının belirlenmesinde birçok faktör etken olmaktadır bunların başında yapılacak işler ve bu işler için kullanılacak malzeme miktarı ile malzemenin kalitesi gelmektedir dekorasyon hizmetlerinden faydalanmak isteyenlerin bir kısmı, her konu için ayrı ayrı firmalarla anlaşarak, çok daha yüksek ücretler ödüyorlar yapılacak tüm işlemler için tek bir firma ile anlaşılması hizmetlerin daha düşük fiyatlarla gerçekleşmesine ve daha estetik olmasını sağlayacaktır bunun için de firma seçimi çok önemli olmaktadır.

Firma dekorasyon hizmeti konusunda, sektörde en kaliteli ve en hızlı işleri en uygun fiyatlarla gerçekleştirmede de kabul görmüş bir marka konumundadır.

 

Bizi sosyal Medya Hesaplarımızdan Takip ede bilirsiniz

instagram hesabımız tıkla

facebook hesabımız tıkla

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Call Now Button