Sık Sorulan Sorular

Sizin için müşterilerimizin sıklıkla sorduğu soruları ve cevaplarını yayınladık!.

2010 yılından beri boya, badana ve dekorasyon alanında faaliyetlerimizi kesintisiz olarak sürdürmekteyiz.  

Boyanacak alanın büyüklüğüne bağlı olarak boya sürecinin kaç gün sürebileceği değişmektedir. Mümkün olan en hızlı sürede çalışmamızı tamamlayıp teslim edebileceğimize emin olabilirsiniz.

Yüzlerce mutlu müşteri ve sayısız referansa sahibiz. Referanslarımızı, websitemizin referanslarımız bölümünden inceleyebilirsiniz.

Evet. Dolaplar gibi evde kullandığınız eşyalarınız için de boya hizmeti veriyoruz.

Evet. 10 yıldan beri Ankara şehrinde boya badana, dekorasyon ve ev tadilat/tamirat alanında faaliyetlerimizi sürdürmekteyiz.

Boya badana sürecinde, deneyimli kadromuz eşyalarınızı boya yapılacak alandan uzaklaştırmakta veya üzerini ambalajlayarak boya sıçramalarından korumaktadır. Çalışmalarımızda evinize veya eşyalarınıza zarar gelmeyeceğinin garantisini veriyoruz.

Firmamızın Whatsapp hattını veya telefon numarasını kullanarak bize ulaşabilirsiniz. Alternatif olarak bize ulaşmak için e-posta gönderebilirsiniz. İletişim sayfamızı ziyaret etmek için bu bağlantıya tıklayabilirsiniz: https://www.hizmetdekorasyon.com/iletisim/

Firmamızın Whatsapp hattını veya telefon numarasını kullanarak bizden teklif alabilirsiniz. Alternatif olarak bizden teklif almak için teklif formumuzu doldurabilirsiniz. İletişim ve teklif alma sayfamızı ziyaret etmek için bu bağlantıya tıklayabilirsiniz: https://www.hizmetdekorasyon.com/iletisim/

Bize Soru Sorun

    Call Now Button