Ankara Boya Badana Firmaları

Ankara Boya Badana Firmaları Ankara’da ikamet ediyor ve evinizi ya da iş yerinizi boyatmayı mı düşünüyorsunuz? Yılların getirdiği deneyim ve kampanyalı fiyatlarımız ile Ankara boya firmaları arasında öncü kuruluşlardan biri olarak her zaman hizmetinizdeyiz. Ankara boya fiyatları üzerine araştırma yapıyorsanız en uygun kampanyalara ulaşmak için bizimle iletişime geçmeniz yeterlidir. Hemen iletişime geçmek için bu bağlantıyı kullanın:

Ankara Boya Badana Firmaları

Bir evin ya da iş yerinin boyası o mekânın görünümünü tamamen etkileyen ve ambiyansını belirleyen en önemli faktörde. Farklı renkte ve cinste boyalar bir yaşam alanının havasını tamamen değiştirir. Boya seçimi yapmak ciddi bir meselesidir ve en iyi sonuçların elde edilebilmesi için mutlaka uzman isimlerden yardım almak gerekir. Yapılabilecek yanlış seçimler bütün emeklerin boşa gitmesine ve istenilen görüntüyü elde edememeye neden olabilir.

Ankara boya firmaları arasında müşterilerimize sunduğumuz özel çözümler sayesinde öncü bir şirket konumunda olan firmamız hem boya seçiminde size yardımcı olmak hem de Ankara boya fiyatları hakkında bilgi vererek en uygun koşullardan faydalanmanızı sağlamak için sadece bir telefon uzağınızdadır. Seçim yaparken daha doğru tercihlere yönelebilmeniz için boyaların özelliklerine göre bir rehber hazırladık.

Ankara Saten Boya – Hizmet Dekorasyon

Ankara saten boya parlak olma özelliği ön plana çıkmaktadır. Kolay temizlenebilir olması sık kullanılan alanlarda hayatımızı kolaylaştırmaktadır. Bu özelliği özellikle mutfak, hol gibi çok kullanılan alanlarda saten boyayı ilk tercih haline getirmektedir. Saten boyalar pürüzsüz hale getirilen yüzeylerden uygulanabilir. Uygulanan yüzeyin pürüzlü olması halinde bu pürüzler kolayca fark edilebilecektir.
Bizi Bulurum platformunda da bulabilirsiniz.

Mat ve Düz Mat Boyalar

Mat ve düz mat boyalar duvardaki pürüzleri örtmek için mükemmel bir seçenektir. Son dönemin trend boyaları arasında yer almaktadır ve özellikle modern tasarımlarda sıklıkla tercih edilmektedir.

Parlak Boya

Parlak boyalar ahşap alanlar için tercih edilmektedir. Dikkat çekici bir boya çeşididir. Hem iç hem de dış mekanlarda kullanılan bu boyalar uygulandıkları yüzeylere ayna efekti oluştururlar. Parlak boya iç mekanda kullanılacaksa genellikle su bazlı, dış mekanda kullanılacaksa yağ bazlı olarak tercih edilir.

Yarı Parlak Boya

Yarı parlak boyalar hafif bir parlaklık tercih edilen mekanlarda kullanılmaktadır. Tıpkı saten boyalar gibi pürüzsüz yüzeylere uygulanması gerekir. Dayanıklı bir boya çeşidi olduğundan sık kullanılan mekanlarda tercih edilmeye uygundur.

Ankara Boya Badana Firmaları : Yağlı Boya Su Bazlı Boya Farkı Nedir?

Bir boya su ile inceltiliyorsa su bazlı, sentetik tiner ile inceltiliyorsa yağlı boya olarak tanımlanır. Her iki boya türünün kendilerine göre avantajları ve dezavantajları vardır.
Ankara boya firmaları arasında lider bir konumda olan firmamız size boya cinsi ve rengi seçiminizde de profesyonel bir destek sunmakta ve en iyi Ankara boya badana  firmaları ile hizmet vermektedir.

Yağlı Boyanın Avantaj ve Dezavantajları

 • Yağlı boya kapatma özelliği baskın bir boya türüdür.
 • Silinirken beze çıkmadığı için temizlik malzemeleri kullanılabilir
 • Hava geçirgenliğini kısıtlaması nedeniyle zamanlar nem ya da küfe neden olabilir.
 • Uygulaması su bazlı boyalara göre daha zorludur ve ustalık gerektirir

Su Bazlı Boyanın Avantaj ve Dezavantajları

 • Su bazlı boya hava geçirgenliğini koruduğundan nem ya da küf oluşumuna neden olmaz.
 • Uygulaması yağlı boyaya göre daha kolaydır.
 • Yağlı boyaya göre daha hızlı kurur ve uygulama esansında koku bırakmaz.

Bizi sosyal Medya Hesaplarımızdan Takip ede bilirsiniz

instagram hesabımız tıkla

facebook hesabımız tıkla

Biz Sizi Arayalım

İsminizi ve telefon numaranızı aşağıdaki kutucuklara girin, biz sizi arayalım.

  Bir cevap yazın

  E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

  Call Now Button