Kalekim yapma ince kalekim

SIVA KALEKİM  NEDİR

Piyasada brüt beton efekt duvar uygulaması maliyetlerini,düşürmek adına zemin tesviye şapı gibi veya kara sıva ile yapılmaya çalışan ve bunu tavsiye eden ustalardan uzak durun.Bu tür uygulamalardan hem sonuç al

sıva kalekim

amadığınız gibi aynı zamanda satın aldığınız malzemelerde çöpe gidecektir. Betonart kale firmasının geliştirmiş olduğu duvar uygulamaları için beton efekti veren özel sıva uygulamasıdır. Bu konuyla uygulama ve malzeme desteği almak için bize ulaşın

Uygulamada Nelere Dikkat Etmek Gerekir
Madde tüm yüzeye tamamen ve eşit bir şekilde kaplandıktan sonra hazır hale gelmesi için yaklaşık 24 saat beklemeniz gerekecektir. Bu süre boyunca da duvarın sıvı herhangi bir madde ile temas etmemesine dikkat etmelisiniz. Ek olarak; bu madde nemli duvarlara uygulanmamalıdır. Nemlilik giderildikten sonra uygulanmalıdır. Ayrıca dış mekân duvarlarına uygulanacaksa 24 saatlik zaman diliminde mevsim şartlarına göre yağmura veya kara karşı korunmalıdır. Brüt beton sıva hazır hale geldikten sonra sıvı maddeleri veya neme karşı dayanıklıdır. Bu uyarılar sadece 24 saatlik hazır hale gelme süreci için geçerlidir.
Betonart Uygulaması Faydaları Nelerdir?
Beton efektli boyalar ile dekorasyonunuzu yaptığınız zaman daha karlı çıkacaksınız. Çünkü dekorasyonda meydana getirdiği eşsiz sonuca rağmen maliyeti düşük ve bütçenize uygun olacak bir yöntemdir. Ayrıca evinize benzeri olmayan bir görünüm verecek ve evinizde daha huzurlu olacaksınız. Kullanım alanı gittikçe artan bu yöntemi ile modayı evinizde yaşayacaksınız. Ayrıca tek tip bir tasarım olmayıp onlarca tarzı olan bir uygulamadır. Aynı zamanda üzerinde renklendirme yapılarak, zevkinize daha uygun bir görünüme kavuşturulabilirdiniz. Sıva renginin her aksesuarla ve renkle eşsiz bundan dolayı eviniz bir bütün olarak uyumlu olacaktır.
Başka Hangi Mekanlarda Kullanılabilir?
Betonart uygulaması sadece evlerde değil, ofislerde, işyerlerinde, kafelerde, restoranlarda, otellerde, kuaför salonlarında, mağazalarda da uygulanabilir. Kısacası özgün bir görünüm vermek istediğiniz her alanda ve mekânda kullanılabilir. Brüt beton görünümlü duvar uygulaması Sadece iç mekânlarda değil dış mekânlardaki duvar tasarımlarında da kullanılabilir.

Selamlar Size Nasıl
Selamlar Size Nasıl Yardımcı Olabilirim?