İŞYERİ BOYAMA

Keşif Hizmeti

Öncelikle ofisinizde ihtiyaç duyduğunuz alanı ve boyanacak yüzeylerin detaylarını sizden dinliyor daha sonra ücretsiz olarak uzman kadromuz ile detaylı keşif yapıyoruz. Bu sayede boya uygulanacak yüzeylerin ihtiyaçlarını belirliyoruz.

Uzman Kadro 

Keşif tamamlandıktan sonra size fiyat teklifimizi iletiyor ve boyanın uygulanacağı zaman konusunda anlaşıyoruz. Boya zamanı geldiğinde özel eğitimli ve sigortalı boyacı ekibimiz ile daha önce anlaşıldığı şekilde hizmeti tamamlıyoruz.

Sigortalı boyacılar ile faturalı çalışma imkanı

Ofisinizi boyatmak istediğinizde güvenilir ve sigortalı hizmetimiz ile siz işinize odaklanırken biz anahtar teslim ofis boyama hizmetini sizlere sunuyoruz. Ücretsiz keşif sonrası özel eğitimli ve sigortalı ustalarımız belirlediğiniz gün ve saatte işlemi tamamlıyor ve %100 memnuniyet garantisi ile çalışıyoruz. Ayrıca ödemeyi hizmet tamamlandıktan sonra fatura ile gerçekleştirme imkanı da sunuyoruz. Tek yapmanız gereken teklif formunu doldurmak, daha sonra uzman kadromuz işin planlanması için sizinle iletişime geçecek. İşte bu kadar basit!

Selamlar Size Nasıl
Selamlar Size Nasıl Yardımcı Olabilirim?