Büyük Esat Boya Badana

Ankara’nın en gözde firması Büyük Esat Boya Badana olarak uygun fiyatlarla ve titiz çalışma koşulları ile 7/24 hizmetinizdeyiz. Engin tecrübelerimiz, usta ekip kadromuzla ve kısa vadeli boyama işlemlerimizle sizlere en iyi hizmeti sunmak için sadece bir telefon kadar yakınızdayız. Arayın, hemen gelelim ve gerekli şartları sağlıyor ise(bu şartları şöyle sıralarsak; boyanacak alanın 300 metrekareden daha büyük olmaması, duvarlarda çok fazla kabarma bulunmaması, yine duvarların birbirine zıt renklerde olmaması ve tiner bazlı saten boya uygulaması yapılmaması gibi) evinizi 1 günde boyayıp temiz bir şekilde teslim edelim. Donanımlı ve uzman kadromuzla en kısa sürede bitirim sağlamaktayız.

Diğer Firmalardan Farkımız Nedir ve Bizi Neden Tercih Etmelisiniz?

Bizler bu işe gönül vermiş, gerektiğinde 4,5,6 veya 7 kişilik usta ekiplerimizce, alanımızda en az 15 yıllık tecrübemizle sizleri memnun etmek için büyük titizlik ile çalışan profesyonel bir firmayız. Evlerinizi, iş yerlerinizi riske atmayın. Deneyimsiz, acemi ustaların zamanınıza ve bütçenize zarar vermesine izin vermeyin.

Mekanların ferahlığı, ilk etapta göze hitap eden duvarlar ile sağlanır. Bunu sağlamak ise titizlik, uzun yıllar gerçekleştirilen deneyim ve özverili işçilik ile mümkündür. Bu özelliklerin hepsini bünyesinde barındıran firmamıza güvenebilirsiniz. Önceliğimiz, sizin memnuniyetiniz ve ortaya güzel bir iş koymaktır. Bu sebeplerle bizi gönül rahatlığıyla tercih edebilirsiniz.

Çalışma Sistemimiz Nasıl?

Büyük Esat Boya Badana

Büyük Esat Boya Badana

Büyük Esat Boya firması olarak öncelikle hiçbir ücret talep etmeden, boyanacak alan için ücretsiz keşif yapıyoruz. Yapılacak işlem hakkında gerekli bilgilendirmeleri yapıyoruz. Boyalar ve kaliteleri ile ilgili bilgilendirme yapıyoruz. Ucuz değil, kaliteli boyaları tavsiye ediyoruz.

Zengin renk kataloğumuz ile renk seçiminize fikir vererek yardımcı oluyoruz. İşleme başlamadan önce evde bulunan eşyaları bir araya toplayarak üzerlerini hışırla  ile örtüyoruz. Yerleri kirlenmelere karşı ve boya damlamalarından korumak için poşetle kapatıyoruz. Duvarda oluşmuş çatlak varsa, çivilerin sebep olduğu delikler varsa ve herhangi bir kabarma varsa bunları onarıyoruz.

Boyanın taşmaması gereken yerlere bantlar yapıştırıyoruz. Boy boy rulo fırçalarımız ile tam teşekküllü malzeme temini sağlıyoruz. Duvarlara ve tavanlara iki kat boya uyguluyoruz. Boya badana işlemi bittikten sonra poşetleri toplayıp eşyaları eski yerlerine yerleştiriyoruz. Sizlere tertemiz teslim ediyoruz.

Hizmetlerimiz Neler?

Her Türlü Boya Badana İşlemi
Alçıpan İşlemi
Alçı Sıva İşlemi
İç Dekorasyon
Plastik boya, saten boya, dekoratif boya, yağlı boya, İtalyan boya, çeşitlerimiz ile boyama işlemi
Silikonlu, silinebilir, su bazlı, statik boya modellerimiz ile boyama işlemi
Anahtar Teslim Tadilat İşlemi şeklindedir. Büyük Esat Boya Dekorasyon firmamız ile iletişime geçmeniz yeterlidir

Boya ve Boyama Ücretleri Ne Kadar?

Seçtiğiniz boya markasına, boyatmak istediğiniz alanın büyüklüğü ile oda sayısına ve duvarlarınızın durumuna göre değişiklik göstermektedir. Uygun fiyat garantisi ve temiz işçilikle her daim yanınızdayız.

Boya Badana İşlemini Kendimiz Yapabilir Miyiz ?

Bu işlem ustalık ve bilgi birikimi gerektirir. Deneyimsiz kişilerce yapılmamalıdır. İşi, profesyonel ustalarımızın güvenli ellerine teslim ederek her şekilde tasarruf sağlamış olursunuz. Profesyonel hizmet almak sizin de hakkınız. Kaliteli ve uygun fiyatlı boya badana işlemleriniz için Ankara Büyük Esat bölgesinde bulunan firmamız ile iletişime geçin.05373105605 

tafsiye  yazısı için tıklayın

Selamlar Size Nasıl
Selamlar Size Nasıl Yardımcı Olabilirim?